Yaklaşık iki yıl önce blog yazmaya başladığımda hayallerim vardı. Bir de gerçeklerim. İkisinin arasında durduğum şu günlerde bu kadar okunuyor olmak, yüzme sporuna zerre kadar olsa bir fayda koyabiliyor olmak beni çok mutlu ediyor.

Kendimi kaf dağında görmüyorum, ama yıllardır kimsenin yapmadığını yapıyor olmanın gururunu taşıdığımı da inkar etmeyeceğim. İşte bu minik gurur sayfa adımın bir markaya dönüşü ile tescillendi.

yuzucuannesimarkatescil

Şimdiye dek sizlerden aldığım sevgi dolu mesajlar en büyük motivasyon kaynağım oldu. Paylaşımlarımın hepsinin ardında; maddi hiç bir beklentiye girilmemiş saatler ve hatta günler var. Yüzücülerimin yoğun hayatı arasında bana kalan kırıntılardan yeterince emek veremediğimi düşünsem de, YÜZÜCÜ ANNESİ ‘nin mutfağını oluşturan unsurlar; sadece benim ve bilgilerini-deneyimlerini bizimle paylaşmaya sakınca görmeyen antrenör ile velilerimizin emeğidir.

Bu emeğe saygı sınırları içerisinde;

http://www.yuzucuannesi.com

http://www.yuzucuannesi.net

http://www.yuzucuannesi.com.tr adreslerinde ve bu adreslere bağlı sosyal medya hesaplarında yayınlanan hiç bir yazıyı kaynak göstermeden paylaşmayacağınıza, YÜZÜCÜ ANNESİ markası içeren hiç bir ürünü izinsiz olarak ticari ya da keyfi kullanmayacağınıza dair inancım tam olmakla birlikte, gelecekte olabileceklerin kanuni sonuçlarını bilmeden atılacak adımlardan hiç birimizin üzülmesini istemediğimden bu bilgilendirmeyi yapmayı borç bilirim.

Sevgilerimle,

Yüzücü Annesi©™

Berna Çetin Kavili